Danesi cafe

Кав'ярні

1

Danesi cafe - затишна кав'ярня біля фонтану в самому серці ТРЦ Мегамолл (Вінниця). Кавова карта пропонує понад 20 різноманітних кавових напоїв, які доставлять задоволення істинним шанувальникам чарівного напою і тим, хто тільки осягає тонкий смак кави. Місія Danesi cafe полягає в тому, щоб донести культуру приготування і вживання натуральної кави всім бажаючим.

Danesi cafe - висока культура приготування кави

Навіть ті, кого не можна зарахувати до знавців кави, напевно не раз чули про чудовому італійську каву. Італія - це батьківщина еспресо, саме тут виробляють і варять найкращу каву у світі. Колись еталоном «справжнього» чорної кави вважався каву по-турецьки, але ось уже близько ста років цю нішу міцно займає італійський еспресо. Бренд кави Danesi з'явився в Римі понад сто років тому, і з тих пір він заслужено вважається не тільки одним з найбільш якісних і популярних, але і «самим римським».

Склад кавових сумішей Danesi, що залишається незмінним протягом багатьох років, тримається в найсуворішому секреті. При цьому якість сумішей завжди стабільно, так як сім'я Данезі з року в рік закуповує зерна для своїх купажів на одних і тих же кавових плантаціях.
Вінниця, вул. 600 річчя, 17

ТовариНовини